بسمه تعالی

                    سخن مدیر عامل

     یکی از عوامل اصلی موفقیت شرکت ها و بنگاه های اقتصادی جدا از داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و احترام به خواسته ­های مشتریان، ریسک پذیری و جسارت حضور در عرصه ­های نوین می­باشد و شرکت­ هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی، به خواسته ­های مشتریان گوش فراداده و سپس آن را با دانش و فناوری نوین آمیخته و یک اثر ماندگار خلق کنند. شرکت دانش بنیان پارس آوین تراوا به منظور تداوم شروع فعالیت­ های خود و گسترش نفوذ در بازار، تحقق امر کیفیت با رویکرد مسئولانه نسبت به ارائه کلیه خدمات، رضایت مشتریان را در اولویت برنامه­ های خود قرار داده است. زیرا اعتقاد داریم که رسیدن به تمامی رویاهایمان درصورتیکه اراده کنیم میسر خواهد شد.

     پس از گذشت فراز و نشیب­ های بسیاری، برای اولین بار در کشور عزیزمان با پشتوانه علمی و نیروهای متخصص و توان بالای مدیریتی پا به عرصه نو با سطح تکنولوژی بالا که در دسترس تعداد معدودی از کشورهای صاحب تکنولوژی و جهان اولی می ­باشد گذاشته ­ایم. اما بدون شک در ابتدای مسیر خود قرار داریم و راهی که از ابتدا در آن محکم گام برداشتیم و با اعتقاد به آینده، در آن استوار هستیم و رو به جلو حرکت خواهیم کرد. امید است­ با­ واقع بینی و وجود موانع و عوامل محیطی و محاطی به یاری خداوند متعال و با همکاری و هم افزایی همه اعضای محترم هیأت مدیره عرصه ­های موفقیت را در نوردیم و به هدف غایی برسیم.

     مدیریت عامل شرکت با حمایت و همراهی مدیران متعهد و همکاران متخصص پارس آوین تراوا التزام خود به خط مشی حاضر را اعلام نموده و در راستای تحقق اهداف و سیاست ­های شرکت و سهامداران، تمامی تلاش خود را در جهت اجرایی نمودن به کار می بندد.

                 ومن الله توفیق

                مدیرعامل شرکت دانش بنیان پارس آوین تراوا

               حسین سعیدی منش